Regulamin

Regulamin

Przed zamawianiem/pobieraniem/komentowaniem zapoznaj się z regulaminem zawartym poniżej.

1. Zamówienia składamy pod najnowszą notką. Przyjmuję również zamówienia wysłane na e-mail.
2. Opisz jak ma wyglądać dana praca, z kim ma być (najlepiej podaj linki do zdjęć), w jakiej kolorystyce i jakie teksty mają widnieć. Możesz oczywiście zdać się na mnie.
3. Przy każdym zamówieniu należy się podpisać nickiem oraz dodać link do bloga, na którym zostanie umieszczona praca.
4. Jeżeli masz jakiekolwiek zmiany do wprowadzenia w zamówieniu zrób to odpowiadając pod swoim komentarzem. Proszę o to, ponieważ potem muszę szukać pomiędzy wszystkimi komentarzami Waszych dopisek, a to jest dla mnie bardzo niewygodne, plus grozi pominięciem jakieś uwagi.
5. Często mam pytania, dlatego proszę o podanie kontaktu do siebie, aby można było rozwiać wszelkie wątpliwości.

6. Każda rzecz wykonana jest przeze mnie, dlatego proszę o uszanowanie mojej ciężkiej pracy.
7. Pod żadnym pozorem nie wolno Ci przerabiać prac, sprzedawać oraz licytować. Grafika ta jest tylko i wyłącznie do użytku prywatnego.
8. Gdy pobierasz daną pracę koniecznie poinformuj o tym w komentarzu pod najnowszą notką, podając numer notki, w której dana rzecz się znajduje. Proszę o podpisywanie się nickiem oraz dołączenie linku do bloga, na którym zostanie umieszczona praca. Jest to bardzo ważne, gdyż nie wiadomo kto pobiera grafikę i trudniej jest o ocenienie, czy ktoś mnie o tym poinformował czy też nie.

9. Cenię sobie każdą opinię, nawet słowa krytyki są bardzo ważne przy tworzeniu nowych prac, dlatego miło będzie, gdy pod notką, którą oglądasz zamieścisz komentarz z własną oceną.
10. Nie toleruję hejterów. Nie obchodzi mnie czy lubisz daną gwiazdę, której zdjęcia zostają wykorzystane w notce. Jeśli kogoś nie lubisz to nie komentuj, a każdy komentarz tego typu będzie od razu usuwany.
11. Prace są podpisywane i nie wolno ich rozmazywać. Robię to po to, by uchronić je przed oszustwami i kopiami.
12. W razie jakichkolwiek pytań można się ze mną skontaktować (więcej informacji jak to można zrobić w zakładce Kontakt).
13. Jeśli doceniasz moją pracę, będę wdzięczna, jeśli wstawisz link/button tego bloga (buttony znajdują się w zakładce Zareklamuj).
14. Złamanie jakiegokolwiek punktu regulaminu zostanie poddane każe. W przypadku nagminnego łamania regulaminu powstanie Czarna lista, gdzie będą umieszczane osoby go nieprzestrzegające.


Aby potwierdzić, że przeczytałeś regulamin podczas pisania zamówienia napisz hasło: "NumberOne"
(hasło to będzie ulegać co jakiś czas zmianie).

2 komentarze

COPYRIGHT @ 2016-2017 Devon.