sobota, 28 lutego 2015

35. Love Me Like You Do ...

Matkoooo. Wróciłaaam do domu!
Wprawdzie wymagam ponownej hospitalizacji, ale to już nie teraz. Zwolnienie z w-fu do końca roku, rehabilitowanie się w domu, może jakieś w mieście jeszcze i w wakacje znowu do szpitala, o ile się dostanę. Teraz mam masę nadrabiania, nie tylko w szkole, ale i tutaj na blogu, dlatego zamówione szablony z poprzedniej notki będą się tutaj pojawiać w różnych terminach. Musicie mnie zrozumieć, bo nie jestem robotem, a tą robotę akurat wykonuję za darmo.

Kocham tą piosenkę. Byłam na Grey'u, a coo? Szłam tam ze znajomością książki, dlatego boli mnie, że dużo fragmentów zostało pominiętych, a wszystko przeskakiwało ze sceny na scenę. Aleee ... Mnie się film podobał, nie mówiąc już o samych Walentynkach :3 Jeździło się na przepustki <3

W środę (04.03.) 18-stka, porażka ... A miałam się urodzić w Dzień Kobiet xD
Stara już jestem c:
Aleee ... dobra, przejdźmy już do tych szablonów.

zamówienie dla Roksna Malesa:


zamówienie dla poo pey:

pobierz/podgląd

zamówienie dla PEWNEJ DZIEWCZYNY:

pobierz/podgląd

zamówienie dla Viktoria ;3:

pobierz/podgląd

zamówienie dla Nyna:

pobierz/podgląd

zamówienie dla Julka Sky:

pobierz/podgląd

zamówienie dla Aggie:

pobierz/podgląd

zamówienie dla DziwkaOliwka:
proszę o odpowiedź na wysłaną wiadomość.

Luuudziee. Jest godzina 00:27.
Na dzisiaj koniec. Szablony, które zamawiacie pod tą notką, pojawią się już w kolejnej.
Rekolekcje trwają, więc teraz mam trochę czasu.
Doooobraaanoc <3

Czekać na kolejne szablony! xxx

46 komentarzy

 1. Czy fakt, że zazwyczaj komentuję pierwsza można już zaliczyć do uzależnienia się od Twojego bloga, którego odwiedzam częściej niż swoje? Haha :)
  Rety, strasznie się cieszę, że już wróciłaś. Szablon, który dodałaś, jest przepiękny, ale nie zauważyłam, abyś robila inne, dlatego znów się powtarzam.
  Nie chciałabym Cię wystraszyć (bo to pewnie dziwne) ale czekam już z niecierpliwością, aby zamówić u Ciebie kolejny szablon. I wiesz co? Ja już napisałam całe zamówienie, ale chyba wstrzymam się jeszcze troszeczkę z wysłaniem tutaj zamowienia, ponieważ wiem, jak dużo masz szablonów jeszcze z poprzedniej notki. Choć nie ukrywam, strasznie chciałabym już zamówić i wszystko mam gotowe.
  Czekam na kolejne szablony <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Kiedy bd reszta szablonow? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trudno mi powiedzieć. Pewnie dzisiaj się jeszcze jakiś pojawi, jak mi się uda. Musicie po prostu zaglądać i uzbroić się w cierpliwość.

   Usuń
  2. a widzę, że Twój jest kolejny, więc może dzisiaj będzie :)

   Usuń
 3. Śliczny szablonik, czekam z niecierpliwością na kolejne twoje dzieła <3 :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jejku sliczny jest, dziękuje <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Hej, wiem, że pisałam, że dam Ci "odetchnąć", ale przepraszam, nie potrafię się powstrzymać od złożenia zamówienia + doskonale wiem, że masz jeszcze wiele zamówień z poprzedniej notki, dlatego będę cierpliwie czekać na szablon, jeśli go przyjmiesz + z góry przepraszam za tak rozbudowany opis :)

  Postaram się jak najdokładniej opisać ci ogólny wygląd, który sobie wyobrażam, choć nie będzie to łatwe.

  Zacznę może od kolorystyki. Najważniejsze jest dla mnie, aby NIE pojawiły się tam żadne jaskrawe kolory, żadne 'zwyczajne' kolory, intensywne. Prosiłabym, aby cały szablon był złożony z kolorów brudnych, takich szarawych, typu brudny zielony, jasno-szary, jasno brązowy, beżowy, może troszkę czerni, ale nie za dużo i żadnych intensywnych kolorów, wszystkie powinny być takie "sprane". Prosiłabym, abyś żadnych innych kolorów, prócz tych, które napisałam, nie umieszczała w szablonie. Ogólna kolorystyka ma się kojarzyć z brudem (jakkolwiek źle to brzmi), ze smutkiem, z szarością, a mówiąc bardziej obrazowo, chciałabym, aby kolorystyka przypominała obraz z opuszczonej uliczki, do której mało kto się zapuszcza.

  Prosiłabym o układ dwukolumnowy.

  Wyobrażam sobie, że na środku szablony widnieje taka stara, opuszczona uliczka, najlepiej z kamienicami po bokach. Niech ten obraz będzie duży, taki znak rozpoznawczy, ciągnący się przez sam środek szablonu wzdłuż, może również widnieć pod początkiem posta, jeśli kolor czcionki nie będzie się gryzł z obrazem. NIE chciałabym jednak, aby ulica ta była czarno-biała. Niech ma ciemniejsze, smutne kolory, może z brązowym, trochę szarym, ale nie czarno-biała.

  Główne postacie na szablonie to:
  Justin Bieber:
  http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://3.bp.blogspot.com/-f7LzHgXCooQ/U6MgBdgp7EI/AAAAAAAACAQ/cYGc9vXGpF4/s1600/Justin%252BBieber%252BSNL%252BShoot2.png&imgrefurl=http://smilewillbefine.blogspot.com/2014_06_01_archive.html&h=492&w=500&tbnid=5LmJ1WEua5hm2M:&zoom=1&docid=RX6W99w-XeRTUM&ei=6N3xVMeNHcOgyAOL24DQDA&tbm=isch&ved=0CCkQMygOMA4
  Zendaya Coleman:
  http://www.google.pl/imgres?imgurl=https://40.media.tumblr.com/ac15dab2715629fb7917f65cc670d97b/tumblr_mnqkc9xVC11stgfauo1_500.png&imgrefurl=https://www.tumblr.com/tagged/zendaya%2Bcoleman%2Bphotoshoot&h=700&w=500&tbnid=BmURu4anWxzLZM:&zoom=1&docid=woQf0TdGI5zIjM&ei=PqbkVMSBI8nWPK7ZgOAH&tbm=isch&ved=0CGEQMyg-MD4
  (Tylko może niekoniecznie z tymi owocami w tle, hah)

  Kontynuując, chciałabym, aby po obu stronach tej uliczki na środku były takie obrazy: (jeden po jednej stronie, drugi po drugiej)
  http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/c/c9/NYC_subway_18th_Street_46.JPG&imgrefurl=http://commons.wikimedia.org/wiki/File:NYC_subway_18th_Street_46.JPG&h=1200&w=1600&tbnid=K5JIzErFJR8NhM:&zoom=1&docid=zI-eAJ_q_ZIx9M&ei=YLzwVIWcEYTEygOVkYDIBQ&tbm=isch&ved=0CCEQMygGMAY

  http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/c/c7/NYC_subway_18th_Street_45.JPG&imgrefurl=http://commons.wikimedia.org/wiki/File:NYC_subway_18th_Street_45.JPG&h=1200&w=1600&tbnid=RF5Hj6eDVyTydM:&zoom=1&docid=XTESoTv89lODPM&ei=RAjrVPawAYmpOs-5gaAF&tbm=isch&ved=0CDsQMygUMBQ
  +

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. +
   Ogólnie chciałabym, aby ogólny obraz zajmował całą szerokość szablonu, aby był obszerny. Powinny znajdować się na nim jeszcze dużo pustych, szklanych butelek, koniecznie narkotyki, obojętnie w jakiej formie, ważne aby było ich dużo, a także żyletki, mogą być zakrwawione i również kilka. Ponadto, mógłby znaleźć się na szablonie jakiś opuszczony budynek, wyglądem przypominający baraki, stare, obdrapane.

   Nie wiem, czy to będzie w stanie ci pomóc, ale chciałabym aby szablon kojarzył się z brudem i ubóstwem.

   NIE chciałabym, aby był ograniczany jakimikolwiek ramkami. Mógłby być "wyciszony" na przykład czymś na kształt promieni słonecznych, albo dymem papierosowym.

   Chciałabym także, aby czcionka postów była odrobinę większa i aby kolor czcionki nie zlewał się z tłem szablonu.

   I najważniejsze, chciałabym, abyś zamieściła na szablonie trzy napisy. Pierwszy, mniej więcej po środku, u góry - "18th street" dużymi, wyraźnymi literami, z ładną czcionką. Drugi, troszkę po lewej stronie - "It's like a scream, but nobody can hear me. I trzeci, z prawej strony - "You're the closest to heaven, that I'll ever be."

   Chciałabym, aby szablon wyglądał bardzo realistycznie, aby nie było na nim żadnych elementów takich... nie wiem, jak to nazwać i mogę mieć tylko nadzieję, że mnie zrozumiesz. Po prostu z ograniczoną ilością jakiś smug i innych wstawek, nie pasujących do motywu przwodniego (ulica, ubóstwo).

   Szablon zostanie umieszczony na blogu:
   http://18th-street-jbff.blogspot.com
   Kontakt:
   ask.fm/Paulaaa962
   Hasło: lollipop
   ~Paulaaa

   Usuń
 6. Hej kochana!
  Twoje szablony są dla mnie piękne i starannie wykonane , dlatego do Ciebie zwracam się z prośbą o wykonanie dla mnie szablonu
  1. Mój blog to opowiadanie ( z Justinem i Arianą).
  Chciałabym , żeby układ był otwarty , a kolorystyka jasna. Może być pudrowy róż.
  Nagłówek chciałabym , aby zajmował większość miejsca na blogu znajdował się po lewej stronie i tzw. "zachodził" na post bloga.
  Ogólnie mogłyby tam królować tzw. "esy floresy".
  W nagłówku niech znajdują się obie postacie (prosiłabym , aby zdjęcia były nowe , najlepiej z tego lub końcówki tamtego roku).
  Jeśli będzie taka konieczność ,podeślę zdjęcia :)
  Tytuł bloga : "Newborn" znajdował się w nagłówku i był napisany "odręcznym" , ładnym pismem.
  Menu ,aby znajdowało się po prawej stronie (tak jak reszta wszystkich aplikacji) , ewentualnie nad postem.
  Link do bloga: http://newborn-nowonarodzeni.blogspot.com/
  Email: swaggieeeout@gmail.com
  Mam nadzieje , że mniej więcej , będziesz wiedziała co mam na myśli. Jestem pewna , że twój szablon (jeśli go wykonasz) mi się spodoba , tak jak reszta innych twojego autorstwa. :)
  A teraz czekam z niecierpliwością na jakąkolwiek wiadomość od ciebie.
  Całuję i pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przeczytałam jeszcze raz cały regulamin i już wiem , że nie napisałam hasła (lollipop).
   Czy mam złożyć zamówienie od początku?

   Usuń
 7. świetne prace! ;* czekam na następne, bo masz wielki talent! :)
  a teraz chciałabym zrobić zamówienie. ;*
  W szablonie głównymi postaciami będą Justin Bieber i Kendall Jenner. Co do zdjęć pozostawiam to Tobie (wybierz jakieś ładne;*) ponieważ jestem pewna, że łatwiej będzie Ci wybrać samej i bd Ci łatwiej pod pasować te zdjęcia do kolorystki i rozmiaru, jeżeli sama je wybierzesz. :) Chciałabym również abyś w tle dodała pistolet, jakieś tabletki, naboje, szlugi, kokainę, dolary, motocykl - i inne tego typu rzeczy.:) Co do kolorystyki definitywnie ciemna: czarny, szary gdzieniegdzie możesz dodać granatowy, ciemny fioletowy, bordowy żeby nie wyglądał nudno. :) Napis: 'Fucking Game' i 'Now, You're my, Baby.'
  adres bloga:http://fuckinggame-jbff.blogspot.com/
  mój nick: Jelly Belly
  email: h3jsss@gmail.com
  hasło: lollipop
  TERAZ POZOSTAŁO MI CZEKAĆ NA JAKĄŚ ODPOWIEDŹ Z TWOJEJ STRONY ORAZ MAM CICHĄ NADZIEJĘ ŻE WYKONASZ DLA MNIE TEN SZABLON.;* POZDRAWIAM GORĄCO, BUZIAKI.:*

  OdpowiedzUsuń
 8. Cześć kochana chciałabym złożyć zamówienie :*
  Głównymi bohaterami bloga jest Justin Bieber i Candice Accola. Nie daję zdjęć, ponieważ nie wiem jakie byłyby odpowiednie, więc zdam się na Ciebie. Blog opowiada głównie o problemach psychicznych głównej bohaterki, okaleczaniu się i oczywiście miłości. Chciałabym, żeby znalazły się tam rzeczy typu żyletka, tabletki itp. Kolorystyka raczej jasna, nie wiem jaka, więc zdam się na Ciebie. Układ otwarty. Chcę, żeby znalazły się tam napisy: " I don't want go through this again." i "You promise me that you'll never leave me.."

  Adres bloga: i-hate-my-life-jbff.blogspot.com
  Mój nick: Ania
  Kontakt: aniafedko69@gmail.com lub ask.fm/LuCkY_6969
  Hasło: lollipop
  Mam nadzieję, że zrealizujesz moje zamówienie. :) Dziękuję i pozdrawiam :**

  OdpowiedzUsuń
 9. Hej, kiedy planujesz dodać nowe szablony? ;3

  OdpowiedzUsuń
 10. Hejka misia, chciałam złożyć u ciebieb zamówienie bo masz naprawdę przepiękne prace!
  Więc tak, głównymi bohaterami bloga jest Justin Bieber i Barbara Palvin. Jeżeli chodzi o zdjęcia to zdaję się całkowicie na ciebie. Chciałabym żeby układ był otwarty i żeby kolorystyka bała mroczna. Chciałabym żeby nagłówek(?) znajdował się po prawej stronie-z nazwą bloga " Your love, brought to my death" - i nachodziło częściowo na tekst, który znajdowałby się po części równoległej. Najlepiej by było gdyby zdjęcia były dość nowe - ale nie Justin w blond włosach. Prosiłabym także żeby menu znajdowało się przy poście(nad lub obok, zdaje się na ciebie).
  Hasło: lollipop
  Adres bloga: http://zabicie-czasu.blogspot.com/p/prolog.html
  Kontakt: magda.salwin@onet.pl
  Myśle że mniej więcej kumasz o co mi chodzi :) Jeżeli go wykonasz, będę bardzo wdzięczna i szczęśliwa bo u nikogo jeszcze ni składałam zamówienia.
  Tak jak wspomniałam wcześniej, zdaje się na cb :)
  Wystarczy teraz tylko czekać
  Ps Wracaj do siebie :*

  OdpowiedzUsuń
 11. Witam! Chciałabym zamówić szablon na bloga z opowiadaniem, które właśnie zaczynam, gdyż twój blog jest pełen cudnych prac, które od razu mnie zachwyciły! Przyznam się, że jeszcze nigdy nie zamawiałam szablonu, więc z góry przepraszam za błędy (jeśli takowe się w zamówieniu pojawią).
  A więc tak... Co do ogólnego wyglądu i rozmieszczenia kolumn itp, to chciałabym, żeby wyglądał mniej więcej jak ten, gdyż jest naprawdę niesamowity: http://funkyimg.com/i/QcWW.png
  Jeśli chodzi o zdjęcia bohaterów:
  Lily Collins:
  https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/dd/11/b9/dd11b988b831f80c9b318e36bdb71aa2.jpg
  Ansel Elgort:
  https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/35/9b/62/359b6247b30b8bbb3546b338407c83e1.jpg
  Tytuł opowiadania (duży i mniej więcej na środku):
  Secrets of Fallen Angels
  Cytat (troszkę mniejszy, ale również widoczny:
  "I will love you unconditionally"
  Kolorystyka i ogólnie nastrój tajemnic/sekretów (jeśli wiesz o czym mówię). Opowiadanie mówi o tragicznej przeszłości głównej bohaterki (Lily) i rozpoczęciu przez nią nowego życia w Australii. Oprócz tych 'mrocznych' chwil jest tam także i miłość (Ansel) ;) W tle więc może pojawić się zachód słońca nad oceanem/morzem; mogą być jakieś pamiętniki; zakrwawiony nóż bądź pistolet i jeśli to oczywiście możliwe, fajnie by było, gdyby Lily miała czarne/zakrwawione, anielskie skrzydła. Co do innych szczegółów - zadaję się na ciebie ;)
  Adres bloga: http://anselelgort-and-lilycollins-ff.blogspot.com/
  Mój nick: Azathra
  Hasło: lollipop
  Kontakt: azathra.broken.angel@gmail.com
  Byłabym ogromnie wdzięczna i szczęśliwa, gdybyś zdecydowała się wykonać moje zamówienie ;) Czekam więc z niecierpliwością na odpowiedź lub gotowy szablon. Serdecznie pozdrawiam i jeszcze raz gratuluję wielkiego talentu! ~ Azathra

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cześć. Przepraszam, że zawracam głowę, ale byłabym wdzięczna jakby zamiast cytatu, który napisałam wcześniej, znalazł się inny:
   "Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu."
   Z góry dziękuję i jeszcze raz przepraszam.
   Pozdrawiam!
   Azathra

   Usuń
 12. Hej, mam ogromną prośbę, dotyczącą mojego zamówienia. Napisałam, że chciałabym układ dwukolumnowy. Jeśli nie zaczęłaś jeszcze mojego szablonu, bardzo bym Cię prosiła, abyś jednak zrobiła go z układem jednokolumnowym. Dziękuję <3

  OdpowiedzUsuń

 13. Hey! Chciałabym zamówić szablon na bloga z fanfiction. Przyznam się, że jeszcze nigdy nie zamawiałam szablonu, więc z góry przepraszam za błędy. Chciałabym mniej więcej takie rozstawienie jak tutaj: http://motel6-niallhoranfanfiction.blogspot.com/ (ale napis troszeczke większy)

  Jeśli chodzi o zdjęcia bohaterów:
  Niall Horan: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/7a/54/dd/7a54dd15d955be323529a947e39f4f66.jpg
  Lucy Hale: http://media.tumblr.com/tumblr_m6aicbdloH1qfvzyf.gif
  Lux Atkin: http://static.tumblr.com/b13d38063e26b07e5fce96b5ea78505e/zrclzks/6XVmti6n5/tumblr_static_setembro_025.png
  Tytuł opowiadania (średni i mniej więcej na środku):
  Never Lost Hope
  Kolorystyka - pudrowy róż i czarny. W tle może pojawić się kawiarnia (tam się spotykają); W małej częśći szblonu może być butelka od alkocholu i papierosy; Co do innych szczegółów - zadaję się na ciebie ;)
  Adres bloga: http://nlosth.blogspot.com/
  Kontakt: demi.styles02@gmail.com
  Byłabym ogromnie wdzięczna gdybyś wykonała moje zamówienie! Życzę miłego dnia! :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. najpierw czytamy regulamin, potem składamy zamówienia :) na dzień dzisiejszy zamówienie odrzucone

   Usuń
 14. Przepraszam, że nękam Cię po raz kolejny, ale to sprawa życia i śmierci hah. Znów chciałam zmienić ważny element, dotyczący zamówienia na szablon (kilka powyżej). Bardzo bym Cię prosiła, aby zamiast tamtego zdjęcia głównej bohaterki (Zendaya Coleman) było to zdjęcie, jako główna bohaterka:

  http://www.google.pl/imgres?imgurl=https://40.media.tumblr.com/a49fdb82f2e8eddc7bdc8d123cf6a144/tumblr_namcqdw6pa1tfq382o1_500.jpg&imgrefurl=https://www.tumblr.com/tagged/miss-thylane-blondeau&h=500&w=500&tbnid=v37DWprUlhBx4M:&zoom=1&docid=w47bv-hatpVH_M&ei=EOgFVaaYC4ncPZTOgYgD&tbm=isch&ved=0CCAQMygFMAU

  I mam ogromną prośbę. Kiedy to przeczytasz, proszę, napisz odpowiedź do tego komentarza, choćby zwykłą kropkę, abym miała pewność, że dostrzegłaś te zmiany i nadążyłaś za moimi zmiennymi pomysłami, proooszę :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spokojnie, ja wszystko czytam.

   Usuń
  2. hej, chciałam spytać, czy następne szablony będziesz dodawać pojedynczo, czy masz zaplanowane zrobić kilka i dodać razem? :)

   Usuń
  3. Nie odpowiem na te pytanie ze względu na to, że nie wiem jak z czasem będę wyglądać, z pewnością wszystko będzie wstawiane zgodnie z kolejnością składanych zamówień, więc na pewno pierwszeństwo mają te z poprzedniej notki.

   Usuń
 15. Hej, mogłabyś mi powiedzieć za ile mniej więcej pojawią się szablony z tej notki? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wyżej odpowiadałam już na te pytanie. powiem tak, 30 zaczynają mi się rekolekcje, więc zapewne w okresie świątecznym będę wstawiała szablony, w tym tyg. mooooże uda mi się coś zrobić, ale nic nie obiecuję.

   Usuń
 16. Hej, ogromnie przepraszam, jeżeli sprawię Ci kłopot, ale odciążyć Cię w kwestii mojego zamówienie:/
  Cóż, sprawa nieaktualna, ponieważ dziewczyna, u której wcześniej zamawiałam najpierw powiedziała, że nie jest w stanie wykonać mi szablonu, dlatego też zgłosiłam się do Ciebie. No, ale finalnie udało jej się naprawić problem i szablon już mam

  Mam nadzieję, że nie sprawa kłopotu i, że jeszcze nie zaczęłaś pracy nad moim zamówieniem:(
  Przepraszam jeszcze raz i życzę miłego wieczoru/nocy/dnia/tygodnia/miesiąc itd:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W takim razie usuwam zamówienie i zapraszam w przyszłości :)

   Usuń
 17. Hej,mam do Ciebie ogromną prośbę w sprawie mojego zamówienia. Chciałabym zamienić napis " I don't want go through this again" na "You are the reason for my smile". Bardzo dziękuję <3

  OdpowiedzUsuń
 18. Jest godzina 00:32, a ja czekałam sobie tutaj razem z Tobą, aby obejrzeć do końca Twoje prace. Są niesamowite! Wśród nowych szablonów najbardziej przypadł mi ten wykonany dla Nyna, być może też dlatego, że czytam jej bloga. W każdym razie wszystkie aą niesamowite i podziwiam Cię, że chciało Ci się wykonywać te szablony do tak późnej godziny :D
  I mam jeszcze takie pytanko, oczywiście wiem, ile się teraz napracowałaś, żeby dosać szablony z poprzedniej notki. Ale chciała, spytać, czy kolejną notkę z choćby pierwszym szablonem (z tego co widziałam pierwszy jest mój ^^) dodasz jeszcze podczas tych kolejnych dni wolnych czy planujesz dodać nową notkę dopiero w jakimś bardziej odległym terminie? ;3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chcę ze wszystkim uporać się jak najszybciej ze względu na to, że idą sobie teraz święta, a ja już od dnia powrotu do szkoły mam pełno zaliczeń -.- Mam jednak szczerą nadzieję, że uda mi się uporać z tymi zamówieniami do końca tego tygodnia.
   + Liczę się z faktem, że jak za Twój szablon się wezmę to spędzę nad nim cały dzień :)

   Usuń
  2. Już nie mówiąc o tym, że Blogger ma jakieś problemy z serwerem, co mi utrudnia pracę.

   Usuń
  3. No. Dla Ciebie szablon już zrobiony, aleee ... notkę wstawię dopiero jak uporam się z wszystkimi zamówieniami.

   Usuń
  4. Ojej, strasznie się cieszę i nie mogę się doczekać, aż go zobaczę. Istnieje szansa, że do końca tygodnia wstawisz na bloga? :)

   Usuń
 19. Wiesz co, powiem ci ze tym szablonem to przebiłaś moje najśmielsze oczekiwania! Serio, strasznie mi się podoba, jest lepszy niż chciałam i bardzo bardzo bardzo ci dziękuję za wykonanie go <3 po prostu cudo :3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że się podoba :) Przyznam szczerze, że ten szablon i mnie się podoba :)

   Usuń
 20. Mój szablon jest taki dhxkgkshdggsjxjd! Matko Boska. Sprawiasz, że na chwilę przestałam oddychać, a potem zaczęłam się wydzierać! <3 jest prześliczny, przecudowny, przepiękny, przegenialny i jeszcze pare słow na prze! Najpiękniejszy jaki widzialam! <3 nie ma piekniejszego niz moj! Jest hagshddg kurde! Uwielbiam cie i skladam Ci hołd! <3 xx
  z podziękowaniami Aggie :) x

  OdpowiedzUsuń
 21. Witam, chciałabym zamówić szablon na mojego bloga :)
  Postacie: Justin Bieber i Barbara Palvin
  Zdjęcia Barbary:
  http://www.fashionisingpictures.net/photoshoots/BarbaraPalvinJalouse11.jpg
  http://img.zszywka.pl/0/0113/w_1192/uroda/barbara-palvin.jpg
  http://www.kozaczek.pl/img_users/1393759499.jpg
  Zdjęcia Justina:
  http://tomandlorenzo.com/wp-content/uploads/2015/01/Justin-Bieber-Calvin-Klein-Jeans-Underwear-Campaign-Fashion-Tom-Lorenzo-Site-TLO-4.jpg
  https://scontent.cdninstagram.com/hphotos-prn/t51.2885-15/e15/10483514_522694614499125_1439495512_n.jpg
  https://scontent.cdninstagram.com/hphotos-xpf1/t51.2885-15/e15/10499158_1442578319343153_2121341210_n.jpg
  https://scontent.cdninstagram.com/hphotos-xap1/t51.2885-15/e15/10665982_548241415276393_1265449724_n.jpg
  https://scontent.cdninstagram.com/hphotos-xaf1/t51.2885-15/e15/10865166_907408305938397_1089822911_n.jpg
  Wybacz, że mam tu tyle zdjęć, ale zależy mi, abyś dopasowała je. Wybierz te zdjęcie, które według Ciebie będzie najodpowiedniejsze :)
  zależy mi aby było tajemniczo, mrocznie i "seksownie", dennie to brzmi, ale może z tych zdjęć da się uzyskać taki efekt.
  kolorystyka najlepiej jakby była również ciemna, odcienie czerni, szarości, mocnej czerwieni. wszystko, żeby było mocne i wyraziste:)
  na nagłówku możesz napisać tytuł bloga po angielsku (czyli w oryginalnej wersji), lub po polsku "sztuka zabijania", czcionką pochyłą możesz to napisać:)
  układ najlepiej dwukolumnowy, po jednej stronie kilka gadżetów i po drugiej:)
  Mój nick: Samantha
  Adres bloga: http://art-of-killing.blogspot.com
  Kontakt (myślę, że mój ask może być, tam jestem na bieżąco): http://ask.fm/complicated_truth
  z góry dziękuję :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chodzi o ostatnie zdanie nad czerwonym tekstem, ale ok. Wykonam te zamówienie.

   Usuń
 22. z góry przepraszam, ale jak czytałam regulamin, to tylko regulamin zamówień, nie czytałam tego co jest poniżej.
  hasło "lollipop", przepraszam jeszcze raz :)

  OdpowiedzUsuń
 23. Można u ciebie zamówić szablon?

  OdpowiedzUsuń

COPYRIGHT @ 2016-2017 Devon.