niedziela, 27 marca 2016

59. Brakuje mi prądu - znów ...

Z okazji świąt Wielkanocnych chciałabym wszystkim życzyć:

Piosenka może TROSZECZKĘ nieświąteczna, ale to co znalazłam w internecie przyprawiło mnie o drobne przerażenie xD Znowu rozdzielam notki przez niemieszczące się etykiety, więc zaglądać do poprzednich, jeśli ktoś z Was jeszcze jakiegoś swojego zamówienia nie odebrał ;)

Zauważyłam, że z nowymi osobami coraz częściej trudno mi się dogaduje w sprawie zamówień. Mylą się Wam pojęcia, co komplikuje odrobinę sprawę.

Pamiętajcie! Szablony to wygląd całego blogu. Nagłówek to grafika znajdująca się zwykle u góry szablonu. Okładka zaś służy do zaprezentowania bloga lub po prostu jak piszecie opowiadania na wattpadzie, itd. Jeśli będziecie to rozróżniać, z pewnością ułatwi to komunikację. Ale przejdźmy już do zamówień :)

zamówienie dla Lis Liss:


zamówienie dla Foromica:
pobierz/podgląd

To jak na razie wszystkie zamówienia.
Życzę pobudki z udziałem wody ♥♥

6 komentarzy

 1. Jeju dziękuję! Jest śliczne! Czekam na następny! 😚
  Pozdrawiam
  Foromica...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam jeszcze jedno pytanie... Jak dodać button, bo ogółem się nie orientuję..

   Usuń
  2. W układzie dodaj sobie gadżet i tam będziesz miała "Obraz" ;)

   Usuń
 2. Ten drugi też cudny! Bardzo dziękuję za szybką dostawę 😂
  Pozdrawiam Foromica!

  OdpowiedzUsuń
 3. hasło:ForMe
  Nick:Belieberxd
  Adres bloga:http://forbidden-love-jbff.blogspot.com/
  Kontakt:https://ask.fm/lovejustinhehe

  Nie wiem czy dobrze napisałam, więc jak coś to mnie popraw, a jeszcze raz napiszę :).

  Więc chciałabym szablon w kolorach ciemnych, coś podchodzący pod kolor czerwieni, ale nie przesadnie w sumie ciemny :).
  Chciałabym, żeby znalazła się ta o to dziewczyna :) http://data.whicdn.com/images/200707350/large.jpg i Justina te zdjęcie http://media3.popsugar-assets.com/files/2012/11/45/3/192/1922398/87db4635876ae714_5922c00c291e11e28dba22000a1f97e5_7.xxxlarge/i/Justin-Bieber-snapped-self-portrait.jpeg i żeby w tle był jakiś domek ale za mgłą mniej więcej oraz jakaś róża. Chciałabym również aby znalazł się na szablonie jakiś gif typu, że coś spada z góry jakaś maź czy coś, kiedyś komuś własnie przepiękny gif wstawiłaś :D i tam z góry szablonu coś zaczęło zlarywac żółtego :) Nie ma mowy, żebym się obraziła, jak nie wstawisz gifa!:D Hmm...prosiłabym cię o to, aby w tle było coś niepokojącego i tajemniczego sama nie wiem co, więc zdaję się na ciebie :) W sumie to tyle ogólnie zdaję się na ciebie, bvo ty masz do tego talent i kocham twoje pracę! Więc jak coś ominęłam to naprawdę przepraszam :(

  OdpowiedzUsuń
 4. Wiedziałam, że o czymś zapomnę :') Jeszcze napis na szablonie chciałabym "Mów szep­tem, jeśli mówisz o miłości. " :) Dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń

COPYRIGHT @ 2016-2017 Devon.